Lietuvos muzikos ir teatro akademija TV

LMTA TV – tai 2020 m. pavasarį sukurta ir visuomenei pristatyta virtuali Lietuvos muzikos ir teatro akademijos platforma, atverianti langą į kultūrinį gyvenimą ir suteikianti patogią bei šiuolaikišką prieigą, leidžiančią realiu laiku stebėti ir dalyvauti Akademijos mokslinės veiklos ir meninės kūrybos procesuose. Tiesioginėmis transliacijomis, o taip pat aktualiais naujais įrašais bei įdomiu archyviniu turiniu nuosekliai pildomos platformos aktualumą ir reikalingumą įrodo nuolat gausėjanti virtuali auditorija, aktyviai stebinti LMTA TV tiesiogines transliacijas ir naršanti mediatekos turinį.

Per metus LMTA įvyksta apie 500 renginių, parengtų studijų metu bei įvairių fondų remtų ir Meno centro inicijuotų LMTA bendruomenę reprezentuojančių meno projektų, lemiančių ateities kultūros ir meno raiškos formas ir turinį. Tikimasi, kad LMTA TV taps ir savotišku pačios Akademijos bendruomenės veidrodžiu, stebinančiu savo išties unikalia bei turtinga dokumentuotų bei skaitmenizuotų renginių programa.

LMTA TV tiesioginių transliacijų programoje ir mediatekoje – klasikinės, šiuolaikinės, elektroninės, džiazo muzikos koncertai, teatro, šokio, operos pastatymai, tarpdisciplininių menų performansai, dokumentiniai, vaidybiniai, trumpametražiai filmai bei vaizdo klipai. O taip pat – aktualiais akademiniais, kūrybiniais bei meno filosofijos klausimais rengiamos konferencijos, pranešimai, diskusijos, paskaitos, įvairios ceremonijos, tradiciškai vykstančios LMTA erdvėse.

Naujoji LMTA TV platformos idėja gimė galvojant apie visą kultūros kūrėjų ir vartotojų lauką: tiek apie kūrybines bei mokslines iniciatyvas, kurių kokybiška skaitmeninė sklaida iki šiol būdavo retenybė, tiek apie žiūrovus, turinčius ribotą prieigą prie aktualaus kultūrinio turinio. Tad kviečiame jungtis!